Haberler

Endonezya Heyeti EPİAŞ’ı Ziyaret Etti

Şirketimiz hakkında bilgi edinmek ve ilişkileri geliştirmek adına Endonezya ulusal elektrik şirketi PLN’den Pengatur Pusat Beban (Yük Tevzi Merkezi) ve PLN iştiraki olan Bilgi Teknolojileri ve İletişim Şirketi ICON+’dan gelen Endonezya heyeti Şirketimizi ziyaret etti.

28-29 Ocak 2019 tarihlerinde gerçekleşen ziyaret, ICON + ‘nın Elektrik İş Çözümleri ve Operasyon Direktörü Ardian Cholid ve PLN P2B ve ICON +’ dan bir grup yönetici ve uzmanın katılımıyla gerçekleşti.

EPİAŞ Genel Müdürü Ahmet Türkoğlu ziyaretten memnuniyet duyduklarını belirterek “Her konuda sizlere, Endonezya’ya destek olmaktan, enerji piyasalarına yönelik tecrübemizi paylaşmaktan memnuniyet duyarız.” dedi.

Ardian Cholid “Endonezya’da üretim, iletim, dağıtım, müşteri hizmetlerinin hepsi bir çatı olarak PLN altında birbiri ile bağlantılı bir şekilde yürütülüyor. Farklı ülkelerin pazar yapılarını inceliyoruz. Endonezya ile benzer koşullara sahip olan ülkelerden biri de Türkiye. Enerji piyasasına yönelik değerli deneyimlerinizden yararlanmak için buradayız. Başarı hikâyenizi öğrenmek ve iki taraf arasındaki işbirliğini ilerletmek istiyoruz. ” dedi.

Toplantıda iki şirket arasındaki bilgi ve deneyimin paylaşılmasına katkıda bulunmak amacıyla EPİAŞ yöneticileri, Türkiye Elektrik Sektörü, EPİAŞ’ın sektördeki rolü ve faaliyetleri, Elektrik ve Doğal Gaz Piyasaları ve Dengeleme Güç Piyasaları hakkında bilgi verdi.

EPİAŞ MOBİL UYGULAMA

EPİAŞ Mobil uygulaması IOS ve ANDROID versiyonları yayında

KURUMSAL TANITIM FİLMİ

BÜLTENLER

Günlük, Haftalık, Aylık ve Yıllık Bültenler

EPİAŞ EĞİTİMLER

Elektrik ve Doğal Gaz Piyasaları Eğitimleri

STATUS-COMPLETED