Haberler

EPİAŞ, Türkiye’de Enerji ve Finans Alanında CMMI belgesini alan ilk firma oldu

EPİAŞ yazılım geliştirme projelerinin kalitesini ve iş süreçlerindeki başarısını CMMI belgesiyle tescilledi.

Dünya çapında referans olarak kabul edilen Capability Maturity Model Integration (CMMI-DEV) Olgunluk Seviye 3 derecelendirmesini almaya hak kazanan EPİAŞ enerji ve finans alanlarında faaliyet gösteren şirketler arasında  Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdi.

EPİAŞ’ın küresel rekabet ortamında daha güçlü bir konum elde etme hedefinin bir parçası olan CMMI, kurumların ürün ve hizmet geliştirme süreçlerini iyileştirmeyi, güçlendirmeyi ve müşteri ihtiyaçlarını karşılama odaklı olarak yüksek kalitede ürün ve hizmetler ortaya koymayı amaçlayan entegre edilmiş en iyi uygulamalar bütünü olarak tanımlanıyor.

EPİAŞ’ın hayata geçirdiği yazılım çözümlerinin uluslararası pazarlarda CMMI standartlarına uygun ticari ürünlere dönüştürülmesi, bu süreçte CMMI’nın sağladığı rehberlik ve standartlar, EPİAŞ’ın ürün ve hizmetlerinin uluslararası arenada daha fazla kabul görmesini sağlayacak.

CMMI Development (CMMI-DEV) v2.0 Maturity Level 3 hedefiyle yola çıkan EPİAŞ, enerji/finans alanlarında resmi olarak bu belgeyi almaya hak kazanan ilk firma oldu. CMMI Seviye 3 Belgesi tüm Türkiye’ de, Savunma sanayi şirketleri dışında 15 şirkette vardı. EPİAŞ Türkiye’ de CMMI belgesini alan  16ncı şirket oldu.

EPİAŞ MOBİL UYGULAMA

EPİAŞ Mobil uygulaması IOS ve ANDROID versiyonları yayında

KURUMSAL TANITIM FİLMİ

BÜLTENLER

Günlük, Haftalık, Aylık ve Yıllık Bültenler

EPİAŞ EĞİTİMLER

Elektrik ve Doğal Gaz Piyasaları Eğitimleri

STATUS-COMPLETED