Haberler

EPİAŞ, Türkiye’nin En Büyük İkinci Şirketi

Türkiye’nin en büyük 500 şirketinin listelendiği “Fortune 500 Türkiye Araştırması”nın 2019 sonuçlarına göre EPİAŞ (Enerji Piyasaları İşletme A.Ş.) “Türkiye’nin En Büyük İkinci Şirketi” unvanını korudu.

Bu yıl 13.’sü açıklanan finansal kurumlar ve holding dışındaki tüm sektörleri kapsayan Fortune 500 Türkiye listesinde ikinci sırada yer alan EPİAŞ bu sene gösterdiği performansla listenin başını her yıl daha da fazla zorluyor. 2016 yılından bu yana listedeki yerini koruyan EPİAŞ 87,9 milyar TL net satış geliri ile her yıl Türkiye’nin En Büyük Şirketi olma yolunda hızla ilerliyor.

EPİAŞ Genel Müdürü Ahmet Türkoğlu araştırma sonuçları ile ilgili düşüncelerini “EPİAŞ olarak bu yıl kuruluşumuzun ardından birçok başarıya imza attığımız 5 yılı geride bıraktık. Ülkemizin bölgesel enerji ticaret merkezi olmasına katkı sağlamak amacıyla gerçekleştirdiğimiz faaliyetlerimizde büyük bir özveriyle çalıştık, çalışmaya devam ediyoruz. Bu süreçte çabalarımızın Fortune 500 Türkiye gibi araştırmalarda karşılığını buluyor olması bizlere mutluluk veriyor. Başarılarımızda rolü olan başta piyasa katılımcılarımız olmak üzere tüm paydaşlarımıza ve çalışanlarımıza teşekkür ediyorum” şeklinde ifade etti.

EPİAŞ MOBİL UYGULAMA

EPİAŞ Mobil uygulaması IOS ve ANDROID versiyonları yayında

KURUMSAL TANITIM FİLMİ

BÜLTENLER

Günlük, Haftalık, Aylık ve Yıllık Bültenler

EPİAŞ EĞİTİMLER

Elektrik ve Doğal Gaz Piyasaları Eğitimleri

STATUS-COMPLETED