Haberler

Fortune 500 listesinde 3. kez birinci olan EPİAŞ, ödülünü aldı

Türkoğlu: “Fortune 500, kurumların oluşturdukları değer ve sağladıkları faydayla ilgili referans niteliğinde sadece ülkemizde değil tüm dünyada iş dünyasının ilgiyle takip ettiği çok önemli bir çalışma. Bu önemli çalışmada üst üste üçüncü kez liste birincisi olmanın gururunu yaşıyoruz.”

Türkiye’nin en büyük şirketlerinin açıklandığı Fortune 500 listesinde EPİAŞ bu sene de Türkiye’nin en büyük şirketi oldu. EPİAŞ böylece üst üste 3. kez liste birinciliğini kazandı.

İstanbul’da düzenlenen ödül töreninde EPİAŞ adına ödülü Genel Müdür Ahmet Türkoğlu aldı. Ödül töreninde konuşma yapan Türkoğlu, Fortune 500 listesinde EPİAŞ’ın 3. kez liste birinciliği ödülü aldığını hatırlattı ve tören katılımcılarını Türkiye’nin Yeşil Dönüşüm hedefine hizmet eden yerli yeşil sertifika piyasası olan YEK-G Piyasasına katılmaya davet etti.

Ahmet Türkoğlu “Eğer sizler de sürdürülebilir doğal bir yaşam için yenilenebilir enerji diyorsanız evinizde ya da işyerinizde yenilenebilir enerji kaynaklarından üretilen elektriği tercih edebilirsiniz. “ dedi.

Ayrıca EPİAŞ’ın kadın çalışan ve yöneticilere verdiği öneme değinen Türkoğlu; Dünya Enerji Borsaları Birliği APEx2023 Konferansına ev sahipliği yaptık ve yönetim kurulu üyeliğine daha önce de EUROPEX’te görev yapan bir kadın yöneticimiz seçildi.
Türk kadınının her alanda süren başarısı enerji borsaları alanında da devam ediyor ve biz bu gelişmeleri gururla takip ediyoruz.” dedi

EPİAŞ’ın birinci olduğu Fortune 500 listesinde; TÜPRAŞ ikinci, THY ise üçüncü sırada yer aldı

EPİAŞ MOBİL UYGULAMA

EPİAŞ Mobil uygulaması IOS ve ANDROID versiyonları yayında

KURUMSAL TANITIM FİLMİ

BÜLTENLER

Günlük, Haftalık, Aylık ve Yıllık Bültenler

EPİAŞ EĞİTİMLER

Elektrik ve Doğal Gaz Piyasaları Eğitimleri

STATUS-COMPLETED