Haberler

Slovenya Enerji Piyasası İşletmecisi BORZEN yöneticileri EPİAŞ’ı ziyaret etti

Slovenya Enerji Piyasası İşletmecisi BORZEN Genel Müdürü Borut Rajer ve Ticari Operasyonlardan Sorumlu Direktör Barbara Koren EPİAŞ’ın Maslak’taki yerleşkesini ziyaret ederek ülkemizde yürütülen elektrik ve doğal gaz piyasası faaliyetlerine ilişkin bilgi aldı. Bu faaliyetler kapsamında; mevzuat geliştirmeden piyasaların işleyişine ve hacimlerine kadar bilginin sunumlar eşliğinde paylaşıldığı toplantıya EPDK Organize Toptan Satış Piyasaları Grup Başkanı Dr. Hakkı Özata, Genel Müdürümüz Ahmet Türkoğlu ve EPİAŞ yöneticileri katıldı.
Toplantıda katılımcılar; EPİAŞ tarafından yürütülen elektrik ve doğalgaz piyasası, çevresel piyasalar, piyasa gözetim ve bilgi teknolojileri faaliyetleri hakkında bilgilendirildi.

Türkoğlu: Tecrübelerimizi aktarmaya hazırız
Ziyaret esnasında “hoş geldiniz” konuşması gerçekleştiren EPİAŞ Genel Müdürü Ahmet Türkoğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Bu tür ziyaretlerin ilişkilerimizi daha da geliştireceğine inanıyorum. EPİAŞ olarak bizler enerji piyasalarındaki tecrübelerimizi aktarmaya ve yapıcı işbirlikleri yapmaya her zaman hazırız.” dedi

EPİAŞ MOBİL UYGULAMA

EPİAŞ Mobil uygulaması IOS ve ANDROID versiyonları yayında

KURUMSAL TANITIM FİLMİ

BÜLTENLER

Günlük, Haftalık, Aylık ve Yıllık Bültenler

EPİAŞ EĞİTİMLER

Elektrik ve Doğal Gaz Piyasaları Eğitimleri

STATUS-COMPLETED