DUYURULAR

A

Kasım 2015 Serbest Tüketici Kesinleşmiş Listeler

Kasım 2015 dönemi Serbest Tüketici taleplerine ilişkin kesinleşmiş listeler Serbest Tüketici İşlemleri alanındaki ST Kesinleşmiş Listeler menüsünde yayımlanmıştır (Dağıtım şirketleri bu listeleri ED’li kullanıcı ile bağlanarak görebileceklerdir).

DUY 30/A Maddesi 14. Fıkra Kapsamındaki Serbest Tüketiciler
DUY 30/A Maddesi 14. Fıkra Kapsamında ilgili tedarikçilerin portföylerinden çıkarılan serbest tüketicilere ilişkin olarak resmi yazı ile Kasım 2015 dönemi için yapılan başvurular doğrultusunda tarafımızdan serbest tüketici talepleri PYS üzerinden yapılarak portföy geçişleri tamamlanmıştır.

Sözleşmesiz Taleplere İlişkin Duyuru Tedarikçiler, portföylerinde yer alan serbest tüketiciler için ikili anlaşma yapmadan veya Enerji Alım-Satım Bildirim Formu imzalanmadan yapılan talepler (Sözleşmesiz Talepler) için 21.10.2015 tarihli Sözleşmesiz Talepler Duyurusunda belirtilen usule uygun olarak 04.11.2015 tarihi mesai bitimine kadar st@epias.com.tr adresine DGPYS’de kayıtlı bulunan yetkili elektronik posta adresi üzerinden başvuru yapılması gerekmektedir.

ELEKTRİK PİYASASI DUYURULARI

FİLTRELE

EPİAŞ MOBİL UYGULAMA

EPİAŞ Mobil uygulaması IOS ve ANDROID versiyonları yayında

KURUMSAL TANITIM FİLMİ

BÜLTENLER

Günlük, Haftalık, Aylık ve Yıllık Bültenler

EPİAŞ EĞİTİMLER

Elektrik ve Doğal Gaz Piyasaları Eğitimleri