DUYURULAR

A

STP Geliştirmeleri Hakkında

Değerli Katılımcılar;

Sizlerden gelen görüşler doğrultusunda, STP üzerinde çok sayıda iyileştirme ve geliştirme gerçekleştirilmiştir. Bunlardan üçüne ait detaylar aşağıda bilginize sunulmuştur.

STP Duyurularının SMS ve E-POSTA ile Bildirimi

Piyasa Katılımcılarımız, STP’de yaptığımız duyurularla ilgili SMS (sadece konu başlığı) ve E-POSTA (konu başlığı ve içerik metni) yoluyla bildirim alabileceklerdir. Bunun için EKYS Katılımcı İletişim Tercihleri menüsünde işaretleme yapmaları yeterli olacaktır.

Eşleşme SMS Bildirimi

Piyasa ürünlerine Haftalık Kontratların eklenmesi sonrasında, katılımcılarımızın takibini kolaylaştırması ve olası karışıklıkların önlenmesi adına Eşleşme Bildirimlerinin (SMS) daha fazla bilgi sunması sağlanmıştır. Yeni bildirimler, “Organizasyonunuza ait …… kontratındaki …… kodlu …… yönlü teklifinizin …… miktarı, …… fiyattan eşleşmiştir.” şablonu ile yapılacaktır.

Haftalık Kontratlarda Seans Sonrası Teklif İPTAL İşlemi

Kullanıcılar tarafından Haftalık Kontratlarda verilmiş ve seans kapanışına kadar eşleşmemiş teklifler, seansın “beklemede” olduğu dönemde de (saat 16:00 sonrası) İPTAL edilebilecektir. Bunun için tercihe bağlı olarak; Anasayfa \ Tekliflerim veya Teklif & Eşleşmelerim \ Liste tablosundan seçilen teklif, İPTAL durumuna alınabilecektir.

DOĞAL GAZ PİYASASI DUYURULARI

FİLTRELE

EPİAŞ MOBİL UYGULAMA

EPİAŞ Mobil uygulaması IOS ve ANDROID versiyonları yayında

KURUMSAL TANITIM FİLMİ

BÜLTENLER

Günlük, Haftalık, Aylık ve Yıllık Bültenler

EPİAŞ EĞİTİMLER

Elektrik ve Doğal Gaz Piyasaları Eğitimleri